Spotkanie oplatkowe

Aktualności

Czas Bożego Narodzenia to czas szczególny, w którym zapominamy o trudach dnia codziennego, o kłopotach, zmartwieniach, to wspaniała okazja do umacniania więzi rodzinnych. Stanowimy jedną wielką rodzinę, która dzieli ze sobą radości i smutki, dlatego też w okresie oczekiwania na przyjście Pana nie mogło zabraknąć spotkania przy wigilijnym stole.

Świąteczne spotkanie uświetniły występy dzieci. ” Pszczółki” i ” Skrzaty” wyśpiewały piękne kolędy i pastorałki. „Słoneczka” w jasełkowym przedstawieniu przeniosły nas do Betlejem, gdzie wszystko się zaczęło…

Po części artystycznej pani dyrektor Agata Warpas oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy łuków Mariusz Osiak, Radny Gminy Łuków Antoni Szaniawski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani Edyta Mroziuk Zbucka przekazali dzieciom i rodzicom świąteczne życzenia, wspólnie podzieliliśmy się opłatkiem i skosztowaliśmy tradycyjnych wigilijnych potraw.

Podczas spotkania odbyło się również rodzinne kolędowanie i podsumowanie konkursu na ozdoby bożonarodzeniowe, za które artyści otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców.