O placówce

Aktualności ARCHIWUM 2016/2017

W naszym przedszkolu dbamy o wszechstronny i harmonijny rozwój dzieci. W atmosferze bezpieczeństwa i radości pragniemy wspomagać rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny.Chcemy zapewnić dzieciom opiekę i nauczanie, a jednocześnie wspierać rodziców w wychowywaniu dzieci. Naszym celem jest rozwijanie u dzieci wiary w siebie, pomoc w budowaniu zdrowych relacji z innymi ludźmi oraz zdobywaniu wiedzy i umiejętności pozwalających sprostać wymaganiom stawianym w szkole i w dorosłym życiu.

W pracy z dziećmi realizujemy Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego w oparciu o program edukacyjny:”Nasze przedszkole”wydawnictwa MAC Edukacja, Program Wychowawczy i Profilaktyczny Przedszkola, programy autorskie i ogólnopolskie m.in.: „Akademia Aquafresh”, „ Kubusiowi Przyjaciele Natury”, „ Akademia Zdrowego Przedszkolaka”.

Bardzo ważna jest dla nas również współpraca z Rodzicami, dzięki której możemy na bieżąco informować Państwa o postępach Waszych dzieci i sprawiać, że bez obaw będziecie pozostawiać swoje największe Skarby pod naszą opieką.

Nasze przedszkole zapewnia dzieciom odpowiednie warunki do zabawy i nauki. Usytuowane jest w centrum Łazów przy drodze bocznej, posiada olbrzymi parking, przestronny plac zabaw sprzyjający bezpiecznej i radosnej zabawie dzieci. Placówka dysponuje trzema salami, w których odbywają się codzienne zajęcia i zabawy oraz stołówką, na której dzieci spożywają przygotowane przez Panie kucharki posiłki.